Wednesday, 4 October , 2023
امروز : چهارشنبه, ۱۲ مهر , ۱۴۰۲ - 20 ربيع أول 1445
شناسه خبر : 10316
  پرینتخانه » آخرین اخبار, اجتماعی, اقتصادی, برگزیده تاریخ انتشار : ۲۵ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۰ | ارسال توسط :

تقدیر از برگزیدگان جشنواره شهید چمران کرمانشاه در مراحل استانی و ملی

جشنواره علمی و پژوهشی شهید چمران در حوزه‌های علوم انسانی و هنر، علوم پایه و کشاورزی و علوم فنی و مهندسی در ۱۲ مؤلفه از جمله؛ کتاب، مقاله، بسته سیاستی، طرح پژوهشی و فناورانه، رویداد استارتاپی، کرسی نظریه پردازی......
تقدیر از برگزیدگان جشنواره شهید چمران کرمانشاه در مراحل استانی و ملی

🔹️به گزارش خبرنگار روزنگار طی مراسمی توسط سازمان بسیج اساتید استان کرمانشاه از برگزیدگان اولین جشنواره علمی و پژوهشی شهید چمران استان در مراحل استانی و ملی تقدیر شد.

 

🔹️جشنواره علمی و پژوهشی شهید چمران با هدف معرفی اساتید بسیجی موفق در عرصه های مختلف طراحی و برنامه ریزی شد و اساتید آثار خود را از اوایل مهرماه تا پایان دی ماه ۱۴۰۱ در سامانه جشنواره بارگذاری کردند و آثار ارسال شده به جشنواره مورد داوری قرار گرفت و برگزیدگان جشنواره در بخش های استانی و ملی معرفی شدند.

 

🔹️جشنواره علمی و پژوهشی شهید چمران در حوزه‌های علوم انسانی و هنر، علوم پایه و کشاورزی و علوم فنی و مهندسی در ۱۲ مؤلفه از جمله؛ کتاب، مقاله، بسته سیاستی، طرح پژوهشی و فناورانه، رویداد استارتاپی، کرسی نظریه پردازی، نقد و مناظره، مسئولیت پذیری اجتماعی، داوری علمی، راهنمایی و مشاوره رساله و پایان نامه و بازدیدهای علمی با رویکرد مسأله محوری در استان کرمانشاه برگزار شد.

 

🔹️این جشنواره در قالب ۱۳ محور و با هدف تحقق منویات مقام معظم رهبری و مشارکت حداکثری اساتید محترم به منظور ارج نهادن به اقدامات و فعالیت های برجسته اساتید در عرصه های مختلف علمی، پژوهشی، فناوری، آموزشی، اجتماعی و فرهنگی برگزار شد.

 

🔹️پس از تشکیل شورای سیاستگذاری جشنواره، ساختار جشنواره شامل دبیرخانه، کمیته اجرایی، کمیته علمی و هیات داوران مشخص شدند. تا پایان دی ماه ۵۷۰ اثر به دبیرخانه (استانی) جشنواره ارسال شد و پس از ارزیابی صورت گرفته توسط هیات داوران در ۱۰ محور اساتید و پژوهشگران برتر انتخاب شد که از میان آنها در ۹ محور از استادان فرهیخته و یک کانون حائز رتبه برتر از جشنواره شدند.

 

🔹️ برگزیدگان جشنواره شهید چمران استان کرمانشاه به این شرح معرفی شدند:

 

۱- منتخب در محور تالیف و تصنیف و …کتاب، دکتر شهناز بابایی

 

۲- منتخب در محور مقالات، دکتر فریبرز یوسفوند

 

۳- منتخب در محور کسب و کار نوآور، دکتر احمد تاجه میری

 

۴- محور برگزاری کارگاه ها و شرکت در دوره ها، دکتر فریبرز یوسفوند

 

۵- منتخب در محور داوری و نظارت بر فعالیتهای پژوهشی، دکتر محمدابراهیم مالمیر

 

۶- منتخب در محور راهنمایی و مشاوره در پایان نامه ها و رساله های مقطع ارشد و دکترا، دکتر فریبرز یوسفوند

 

۷- منتخب در محور کرسی‌های نظریه پردازی و مناظره و نقد، دکتر فریبرز یوسفوند

 

۸- منتخب در محور طرح های پژوهشی درون و برون دانشگاهی، دکتر فاطمه بشی پور

 

۹- منتخب در محور مسئولیت پذیری، دکتر فریبرز یوسفوند

 

۱۰- کانون برتر جشنواره شهید چمران در مرحله استانی کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه شد و در میان کانون های فعال در ۲ سال گذشته بیشترین فعالیت را داشت و بر اساس مدارک و مستندات بعنوان کانون بسیج اساتید دانشگاه برتر استان شناخته شد.

 

🔹️در پایان این مراسم از برگزیدگان با اهدا لوح تقدیر و جوایز تقدیر شد و از دکتر فاطمه بشی پور که در مرحله کشوری نیز دارای مقام و آثار وی برگزیده شناخته شد، با اهدای لوح، تقدیر به عمل آمد.

 

 

|
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.