Thursday, 22 February , 2024
امروز : پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۴۰۲ - 13 شعبان 1445
شناسه خبر : 10485
  پرینتخانه » آخرین اخبار, اجتماعی, ایران, برگزیده, جدیدترین مقالات, در چنین روزی, سیاسی, ویژه, ویژه امروز تاریخ انتشار : ۰۹ تیر ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۲ | ارسال توسط :

بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و خانه نخبگان بسیج سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه، عمل شیطانی آتش زدن قرآن توسط یک شهروند سوئدی را محکوم کرد.

بر اساس تسلسل ادیان الهی آتش زدن قرآن کریم نه تنها توهین به اسلام و مسلمین است بلکه توهین به تمام ادیان جهان و پیروان آنها تلقی می شود، لذا انتظار می رود که هر  انسان آزاده ای بالاخص دانشگاهیان جهان در مقابل این عمل اعلام موضع نموده و آن را محکوم و از عاملان آن اعلام برائت نماید.
بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و خانه نخبگان بسیج سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه، عمل شیطانی آتش زدن قرآن توسط یک شهروند سوئدی را محکوم کرد.

🔹️طی بیانیه ای بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و خانه نخبگان بسیج سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه، عمل شیطانی و خشونت برانگیز یک تبعه سوئدی و تحت حمایت دولت سوئد در آتش زدن قرآن را، محکوم کرد.

 

🔹️در این بیانیه آمده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم.

«إِنّا نَحْنُ نَزَّلْنَا الذِّکْرَ وَ إِنّا لَهُ لَحافِظُونَ»

 

قرآن کریم بعنوان یکی از دو ثقل عظیم‌، معجزه جاودان و متقن ترین سند حقانیت دین مقدس اسلام است که در آن پیامبران الهی قبل از اسلام و شریعت آنها مورد تصدیق قرار گرفته و به نیکی یاد شده و محترم شمرده شده اند .

 

🔹️کتابی که نزول آن تضمین صعود انسان به کمالات انسانی و تعالی او به صبغه صفات الهی است. چراغ فروزانی که نور نافذ آن فطرت های پاک را فراگرفته و تا همیشه ی تاریخ روشنی بخش مسیر کاروان بشریت بر روی زمین است. طبیعی است که شب پرستان گمراه و نفوس پلید و شیطانی از آن گریزان و با آن در ستیز باشند.

 

🔹️اما آنچه برای جامعه مومنان و پیروان قرآن درد آور و در عین حال درس آموز است اجازه بروز رفتارهای اسلام ستیزانه، خشونت طلب و بی ادبانه در کشورهایی است که همه ی اعتبار و افتخار خود را احترام به عقاید دیگران و چند صدایی می دانند و آن را بر سر بشریت آوار کرده اند. گویا منظور آنان از آزادی و چند صدایی فقط آزادی قیل و قال شیطان و اصحاب شیطان است.

 

🔹️قطعا رفتار اسلام ستیزانه و آتش زدن آشکار صفحاتی از قرآن را نباید فقط به رفتارهای فوبیک یک فرد غیر نرمال نسبت داد بلکه تکرار این عمل شنیع در قلب اروپا نفوذ صهونیسم جهانی و پیگیری اهداف آن را بیان می کند.

 

🔹️چتر حمایت پلیس سوئد در سوزاندن دوباره قرآن‌کریم و دفاع پلیس این کشور از این عمل وقیحانه، قطعا جان مسلمانان عالم را به آتش می کشد. هدف آشکاری را که ناگفته پیداست دامن زدن به خشونت و خشونت طلبی با این اعمال خشونت آفرین است تا اهداف دیگری را در سایه ی آن طراحی و اجرا کنند.

 

🔹️هدف دیگری را که آنها تعقیب می کنند دست و پازدن در مقابل رشد اسلام گرایی در جهان و خاصاً اروپا است. طبق اطلاعات غربی ها موج اسلام گرایی سبب شده که کتاب مقدس اسلام، پرفروش ترین نسخه مکتوب کشورهای غربی باشد، لذا دشمنان اسلام و قرآن با این حرکات سیاه ضد آزادی با آتش زدن قرآن بغض و کینه عمیق خود را نسبت به این حقیقت نشان داده و وحشیانه به جنگ با منطق و برهان الهی آمدند.

 

🔹️یقینا نور قرآن بر قلوب پاک انسان ها بیش از هر زمان دیگری تابنده تر خواهد شد و اراده پلید آنها بر ادامه این وعده الهی تاثیری نخواهد داشت. آنان می خواهند خورشید را با فوت خود خاموش کنند و با این کار قبل از هر چیز عمق جهالت و ضلالت خود را جار می زنند.

 

🔹️اعضای نهضت بسیج استادان استان کرمانشاه ضمن محکوم کردن حرکت سیاه و شیطانی توهین به قرآن، عاملان و حامیان آن را مستحق نفرین خلایق و تاریخ می داند و این رفتارهای وقیخانه، سیاه، خشونت طلب و ضد بشری را مایه شرمساری و ننگ مجامع حقوق بشری و آزادی ادیان می داند. ضمن احترام به تمام کتب و پیامبران الهی نسبت به تمام پیروان ادیان الهی و مقدسات آن‌ها احترام قائل بوده و با صدای رسا اعلام می کنیم که دشمن مشترک حقیقت و بشریت، شیطان و مرام چرکین صهیونیزم جهانی است.

 

🔹️بر اساس تسلسل ادیان الهی آتش زدن قرآن کریم نه تنها توهین به اسلام و مسلمین است بلکه توهین به تمام ادیان جهان و پیروان آنها تلقی می شود، لذا انتظار می رود که هر  انسان آزاده ای بالاخص دانشگاهیان جهان در مقابل این عمل اعلام موضع نموده و آن را محکوم و از عاملان آن اعلام برائت نماید.

 

و سَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ یَنْقَلِبُونَ

 

📝بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و خانه نخبگان بسیج سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه

جمعه ۹ تیر ۱۴۰۲

|
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.